Kerekerdő Óvoda hírei

Karácsonyi ünnepségünk

Hagyományainkhoz híven, az óvoda udvarán tartjuk meghitt karácsonyi ünnepségünket, a Kerekerdő Színjátszó Kör közreműködésével. Közösen feldíszítjük az óvoda fenyőfáját a kiserdős részben, a madarak karácsonyfájára is finomságokat aggatunk. Ezt követi a forró tea és a karácsonyi finomságok elfogyasztása.

Óvodacsalogató

Nyílt nap az óvodánkban, melyre minden kicsit és szüleiket szeretettel hívtunk, hogy tekintsék meg óvodánkat néhány órában.

Az óvoda átadó ünnepsége

Az óvodások legnagyobb örömére átadásra került az Iskola úti Kerekerdő tagóvoda kibővített épülete és udvara. A beruházás 27,5 millió Ft pályázati és 157 millió Ft önkormányzati saját forrásból valósult meg.

Fürkésznap a Fedeles Lovardában

Itt változatos élményekben, gazdag programokban részesülnek a gyerekek. Állatsimogatás, állatok etetése, lovaglás, kincskeresés stb. Programunkon a szülők, és az iskolás testvérek is részt vesznek.